Poznaj zupełnie nowe podejście do marketingu.

Przyciągnij wymarzonych klientów,

wyróżniaj się na najbardziej zatłoczonych rynkach,

buduj pożądaną markę – inną od pozostałych,

wykorzystując swoją osobowość i autentyczność.

Na tym bezpłatnym warsztacie dowiesz się:

Jak budować trwałe relacje z klientami, w oparciu o wiarygodność i zaufanie.

Jak tworzyć autentyczne treści, które przyciągną uwagę klientów i zbudują zaangażowanie wokół Twojej marki.

Jak budować markę, opierając się na osobistych wartościach i przekonaniach, która sprawi, że ludzie zapragną współpracy z Tobą.

Jak wykorzystać moc osobistych historii, aby pozostać w pamięci ludzi i używać swoich doświadczeń, aby przekazać wartościowe przesłanie swoim klientom.

Masz dość ogłupiających reklam.

Chcesz zaznaczyć swoją obecność w social mediach, ale nie znajdujesz godnego modelu komunikacji.

Nie zamierzasz uczestniczyć w gonitwie za trendami i nadążania za algorytmami.

Chcesz prowadzić autentyczną komunikację z klientami.

Nie chcesz się ogłupiać, żeby się wyróżnić.

Masz dość tego, że mniej wykwalifikowani ludzie i firmy mają więcej klientów od Ciebie.

ABY TWÓJ MARKETING STAŁ SIĘ...

Mądrzejszy.

Łatwiejszy.

Bardziej skuteczny.

Ten 

warsztat 

jest idealny dla:

Przedsiębiorców szukających godnej formuły komunikacji w social mediach, zmęczonych pogonią za trendami i gotowych do tworzenia swojej spuścizny.

Trenerów + konsultantów, którzy chcą tworzyć marki inteligentne i “zmieniające grę”, które się wyróżniają i zmieniają życie.

VA, copywriterów, menedżerów mediów społecznościowych i strategów marki, którzy poszukują prostego systemu do tworzenia świetnych treści dla swoich klientów.

i będzie bardziej wartościowy niż trzy ostatnie kursy marketingu, za które ZAPŁACIŁAŚ/-EŚ!

Poznaj Prowadzącą

dr Gulewicz odmieniła życie wielu osób, tworząc przełomowe rozwiązania w przestrzeni edukacji biznesowej. Jej pasją jest pomaganie ludziom w osiąganiu sukcesów biznesowych, przy jednoczesnym budowaniu spuścizny, która pozostawi trwały ślad oraz stylu życia opartego na wolności.

Jest uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając przedsiębiorców i kadrę kierowniczą dużych korporacji we wzmacnianiu ich kluczowych umiejętności oraz potencjału. 

W swojej praktyce łączy doświadczenie biznesowe z firm FORTUNE100, z wiedzą akademicką. Łączy ponadczasowe zasady biznesu z najpotężniejszymi nowoczesnymi strategiami dzisiejszego zdigitalizowanego świata – odcinając wszelkie frazesy, myślenie życzeniowe, czy przeciążanie bezużytecznymi biznesowo treściami. 

Jest doktorem nauk w dziedzinie zarządzania z dyplomem MBA uzyskanym na prestiżowej uczelni w USA, a także autorką i współautorką książek o tematyce biznesowej. Posiada dwa fakultety z psychologii i jest jedynym w Europie Master Strategiem metody Conviction Marketing autorstwa Kelly Roach- amerykańskiej autorki bestsellerów oraz TOP 10 podcastów w dziedzinie marketingu, która generuje przychody na poziomie 8 cyfr. 

TERMS & CONDITIONS        PRIVACY POLICY

© 2023 COPYRIGHT DRGULEWICZ